به شبکهای مجازی ما بپیوندید

معرفی انواع برند بوتاکس

معرفی انواع برند بوتاکس . برندهای متنوع‌ای از بوتاکس وجود دارند که هر کدام شرایط نگهداری و مزایای خاص خود را دارند.در این مقاله میخواهیم با انواع آن آشنا شویم.

آشنایی با انواع برند بوتاکس

مسپورت Masport

بوتاکس مسپورت یک برند ایرانی است که در کشور ایران بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. از این برند برای از‌ بین‌بردن خط اخم که بین دو ابرو به وجود می‌آید استفاه میکنند. اکثر متخصصانی که در ایران درمان بوتاکس انجام میدهند برای از بین‌بردن خط اخم از این محصول استفاده میکنند

دیسپورت Dysport

یکی از معروف ترین برند های بوتاکس ، برند دیسپورت است. این محصول ساخت کشور انگلیس است که برای از بین‌بردن چین و چروک های صورت مورد استفاده قرار میگیرد. از این محصول برای محو کردن خطوط نازک چین و چروک صورت اسفاده میشود.دیسپورت یک بوتاکس بسیار قوی است که با سایر برند ها تفاوت بسیاری دارد.یکی از اصلی ترین تفاوت‌ها وجود پرتوئین در محلول آن استو به همین علت این بوتاکس عملکرد قوی داشته و باعث میشود تا چین و چروک های صورت کامل از بین برود.

زئومین Xeomin

یکی دیگر از برند های معروف بوتاکس زئومین است.این بوتاکس به گونه ای عمل میکند که مانع انقباض عضلات میشود،همین امر باعث میشود که عضلات صورت ثابت باقی میماند.

نرونوکس Neronox

این برند محصول کشور کره است که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.بعد از تزریق این محلول ، فعالیت عضلات صورت کاهش پیدا میکند و به مرور زمان چین و چروک های صورت از بین میرود.

کنیتوکس Conitox

این برند محصول کشور چین است و به عنوان یکی از بهترین برندها شناخته میشود. این محصول نیز باعث از بین رفت چین و چروک صورت میشود. این محلول باید در دمای پایین نگهداری شود. ماندگاری این حصول 3 الی 5 ماه است.

درماتوکس Dermatox

درماتوکس یکی دیگر از برندهاییی است که در کشور ایران از آن استفاده میشود. این محصول باعث جوان تر شدن و زیباشدن پوست صورت میشود و کاربرد های دیگری در علم پزشکی دارد.

پیمایش به بالا